up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY runfest

atletika ztp

 

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

STATISTIKY SSK VÍTKOVICE 2014

 

historické halové tabulky AK SSK

dlouhodobé tabulky mládeže AK SSK - junioři/dorost/žactvo

dlouhodobé oddílové tabulky AK SSK - muži/ženy

účast atletů AK SSK na OH,MS,ME,HMS,HME,ME22,MSJ,MEJ,MS17

halové rekordy oddílu AK SSK 

 

Umístění závodníků SSK Vítkovice na halovém MČR v chůzi (Praha 2014)

2. Kubenková Veronika 98 dorostenky   3000m 18:44

 

Medailisté mistrovství ČR dorostu a juniorů v hale ( 2014 Praha)

 
1. Šádková Veronika 96 juniorky   trojskok 12,18
1.   Šádková Veronika 96 juniorky   dálka 618
1. Friš Jan 95 junioři   1500m 3:53,10
1.   Friš Jan 95 junioři   3000m 8:25,11
2. Zemaník Jakub 95 junioři   3000m 8:25,36
2. Zenkl Adam 95 junioři   1500m 3:53,78
2. Blažek Adam 95 junioři   výška 207
2. Stankuš Chris 98 dorostenci   výška 196
2. Gerulová Emily 97 dorostenky   dálka 564
3. Šimečková Michaela 97 dorostenky   trojskok 11,38

 

Medailisté mistrovství ČR mužů a žen v hale ( 2014 Praha)

 
2. Nová Magdalena  92     výška 179
2. Friš Jan  95     1500 m 3:56,24
3. Slaninová Jana  90     200 m 24,00
3. Bětuňák Bohumil  90     trojskok 14,74

 

Medailisté mistrovství ČR žactva ( 2014 Jablonec)

 

1. Pavel Bílský 99     koule 13,62
2. Jan Vojtek 99     výška 186

 

Medailisté mistrovství ČR ve vícebojích ( 2014 Praha)

 
3. Denisa Holá 99 dorostenky   sedmiboj 4688

 

Medailisté mistrovství ČR juniorů a dorostu ( 2014 Třinec)

 

1. Zenkl Adam 95 junioři   1500m 3:52,88
1. Gerulová Emily 97 dorostenky   dálka 618w
1. Gerulová Emily 97 dorostenky   trojskok 12,75w
1. Šádková Veronika 96 juniorky   dálka 614
1. Šádková Veronika 96 juniorky   trojskok 12,10
1. Hermanová Kristýna 96 juniorky   disk 38,58
2. Chlopčík Jan 95 junioři   400př 52,95
2. Falharová Pavla 97 dorostenky   200m 25,59
2. Gerulová Emily 97 dorostenky   100m 12,68
2. Hermanová Kristýna 96 juniorky   kladivo 44,33
2. Kubenková Veronika 98 dorostenky   chůze 28:18
3. Blažek Adam 95 junioři   výška 198
3. Symerský Lukáš 98 dorostenci   800m 1:59,25
3. Sigmund Dominik 98 dorostenci   1500m 4:14,05
3. Chwistek Lukáš 97 dorostenci   3000m 9:29,13
3. Šimečková Michaela 97 dorostenky   100př 14,17
3. Ondrašíková Lenka 97 dorostenky   1500př 5:22,51
3. Falharová Pavla 97 dorostenky   400m 55,46
3. Hermanová Kristýna 96 juniorky   koule 12,05

 

Medailisté mistrovství ČR do 22 let  (Jablonec 30-31.8.2014)

 
1. Pallová Gabriela 93     koule 14,00
1. Grecman Daniel 93     1500m 3:50,98
2. Friš Jan 95     1500m 3:52,11
2. Gerulová Emily 97     dálka 586
2. Hermannová Kristýna 96     disk 40,30
3. Silnicová Leona  93     výška
165
3. Pallová Gabriela 93     disk 40,10
3. Zenkl Adam 95     1500m 3:53,95
3. Schneider Vojtěch 95     5000m 15:12,88

 

Medailisté mistrovství ČR mužů a žen ( 2014  Ostrava)

 

 
2. Urbánková Petra 91     100m 11,92
2. Grecman Daniel 93     1500m 3:50,56
2. Bětuňák Bohumil  90     trojskok 15,47
3. Slaninová Jana  90     200 m 24,42
3. Gerulová Emily 97     dálka 591
3.   Gerulová Emily 97     trojskok 12,46

 

Medailisté mistrovství ČR žactva ( Plzeň 2014)

 

2. Přečková Denisa  00     kladivo 40,53
2. Vrožina Lukáš  00     kladivo 46,26
3. Surmová Eliška  00     1500m 4:50,74
3. Vedrová Michaela  00     oštěp 38,45

 

Umístění atletů SSK Vítkovice na světových soutěžích 2014

 

Mistrovství Evropy ( 12-17.8.2014 Curych)

20. Nikol Ogrodníková       oštěp 53,15

 

Mistrovství Evropy družstev ( 21-22.6.2014 Braunschweig)

8. štafeta 4x100m  (Petra Urbánková, Jana Slaninová) 4x100m 44,63

 

Evropský pohár ve vícebojích (5-6.7.2014 Madeira)

17. Lucie Ondraschková       sedmiboj 5258

 

Evropský zimní vrhačský pohár (15-16.3.2014 Leira)

6. Nikol Ogrodníková       oštěp 57,75

 

Mistrovství světa juniorů ( 22-27.7.2014 Eugene)

13. Zenkl Adam 95     1500m 3:45,79
22. Zemaník Jakub 95     10000m 31:06,76
24. Friš Jan 95     3000př 9:20,52
- Falharová Pavla 97     4x400m DQ

 

Evropská kvalifikace pro OH do 17 let ( 30.5.-1.6.2014  Baku)

15. Emily Gerulová 97     dálka 574

 

MU do 17 let ( 4.7.2014 Budapest)

1. Falharová Pavla 97     400m 56,23
1. Gerulová Emily 97     dálka 608
2.    Gerulová Emily 97     trojskok 12,15
3. Chwistek Lukáš 97     3000m 9:04,85

 

MU do 19 let ( 5.7.2014 Slovenj Gradec)

2. Zenkl Adam 95     1500m 3:54,60
2. Zemaník Jakub 95     5000m 15:20.06
2. Šádková Veronika 96     dálka 589
5.    Šádková Veronika 96     trojskok 12,19
6. Hermanová Kristýna 96     disk 40,80
8. Hermanová Kristýna 96     kladivo 45,12

 

MU do 22 let ( 13.7.2014 Ostrava)

3. Gabriela Pallová 93     koule 14,52
4. Daniel Grecman 93     1500m 3:53,44
5. Leona Silnicová 93     výška 170
5. Gabriela Pallová 93     disk 42,70
6. Karolína Vachová 94     3000př 12:23,18
6. Dominik Košař 94     koule 14,39
6.   Dominik Košař 94     disk 46,82

 

MU do 15 let ( 27.9.2014 Maribor)

8. Přečková Denisa  00     kladivo 37,75
8. Vrožina Lukáš  00     kladivo 48,29