up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY runfest

atletika ztp

 

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

STATISTIKY AK SSK VÍTKOVICE 2013

 

 

Medailisté mistrovství ČR dorostu a juniorů v hale (2013 Praha)

 

1. Zemaník Jakub 95 junioři 1500m 4:00,14
1. Zemaník Jakub 95 junioři 3000m 8:37,97
1. Jurigová Kristýna 94 juniorky koule 13,08
1. Šebestíková Nikol 94 juniorky 60př 8,63
1. Gerulová Emily 97 dorostenky dálka 594
1. Šádková Veronika 96 dorostenky 60př 8,60
2. Šádková Veronika 96 dorostenky dálka 588
2. Gerulová Emily 97 dorostenky 60m 7,68
2. Kosař Dominik 94 junioři koule 16,01
2. Blažek Adam 95 junioři výška 201
2. Žadníková Gabriela 94 juniorky dálka 563
2. Chlopčík Jan 95 junioři 400m 49,70
2. Friš Jan 95 junioři 3000m 8:40,41
3. Friš Jan 95 junioři 1500m 4:02,61
3. Horňák Jan 94 junioři koule 15,49
3. Šebestíková Nikol 94 juniorky 60m 7,69
3. Vachová Karolína 94 juniorky 800m 2:22,73
3. Waldhauser Jan 96 dorostenci dálka 663
3. Šádková-Frantová-Falharová-Gerulová 4x200m 1:45,96

 

 

Medailisté mistrovství ČR mužů a žen v hale (2013 Praha)

 

1. Šádková Veronika 96     dálka 611
1. Dubnova Romana 78     výška 179
2. Ogrodníková Nikola 90     60 m př. 8,45
2. Grómanová Romana 84     koule 4kg 14,40
3. Nová Magdalena 92     výška 175

 

 

Medailisté mistrovství ČR žactva (2013 Jablonec)

 

1. Hoffmann Marek 98     výška 183
2. Kovačechová Veronika 98     tyč 300
3. Stankuš Christian 98     výška 176

 

 

Medailisté mistrovství ČR ve vícebojích v hale (2013 Praha)

 

3. Michal Štefek 90     10boj 6692
1. Šmířák Vladimír 96 dorostenci   110př 14,29
1. Šmířák Vladimír 96 dorostenci   300př 38,64
1. Šádková Veronika 96 dorostenky dálka 601
1. Vachová Karolína 94 juniorky   3000př 7:40,22
2. Falharová Pavla 97   400m 56,95
2. Šádková Veronika 96 dorostenky   100př 14,11
2. Hermannová Kristýna 96 dorostenky   disk 36,69
2. Hermannová Kristýna 96 dorostenky   koule 13,69
2. Šebestíková Nikol 94 juniorky   100m 12,23
2. Jurigová Kristina 94 juniorky   koule 12,95
2. Selníková Anna 94 juniorky   10chůze 59:11,58
2. Friedl Petr 94 junioři   výška 201
2. Kosař Dominik 94 junioři   disk 48,40
2. Šebestíková-Žadníková-Šádková-Falharová   4x100m 49,21
3. Šebestíková Nikol 94 juniorky   100př 14,19
3. Filipová Johana 95 juniorky   disk 34,35
3. Zenkl Adam 95 junioři   800m 1:54,23
3. Madej Robin 94 junioři   110př 14,60
3. Gröpl Tomáš 94 junioři   dálka 691
3. Horňák Jan 94 junioři   koule 15,76
1. Dubnova Romana 78     výška 186
2. Nová Magdaléna 92     výška 186
2. Bárta Marek 92     disk 59,01
3. Ševčík Jakub 90     800m 1:53,36
3. Slaninová Jana 90     400m 54,52
3. Urbánková Petra 91     100m 11,71
3. Ogrodníková Nikol 90     oštěp 51,83
3. Gromanová Romana 84     kladivo 58,04
3. Gromanová Romana       koule 13,83
1. Nová Magdaléna 92     výška 179
2. Silnicová Leona 93     výška 175
2. Bárta Marek 92        
2. Šebestíková Nikol 94     100m 12,10
3. Bárta Marek 92     koule 16,11

 

 

Medailisté mistrovství ČR žactva ( Praha 21-22.9.2013)

 

 
2. Bárta Vojtěch 99     1500př 4:45,34
3. Hoffmann Marek 98     výška 184
3. Kovačechová Veronika 98     tyč 305

 

 

Umístění atletů SSK Vítkovice na světových soutěžích 2013

 

Mistrovství světa ( 2013 Moskva)

11. štafeta 4x400m (Jana Slaninová)     4x400m 3:30,48

 

Mistrovství Evropy družstev ( 22-23.6.2013 Dublin)

5. Nikol Ogrodníková       oštěp 49,61
1. štafeta 4x100m(Petra Urbánková)       44.20
Mistrovství Evropy do 22 let ( 11-14.7.2013 Tampere)
12. Bárta Marek       disk 54,01
15. Nová Magdaléna       výška 182
17. Urbánková Petra       100m 11,81

 

Mistrovství světa do 17 let (2013 Doněck)

8. Šádková Veronika       dálka 607
MU ve vícebojích ( 27.1.2013 Valencie)
14. Nikol Ogrodníková 94     5boj 3793

 

MU do 19 let (3.7.2013 Praha)

3. Jurigová Kristýna 94     koule 12,76
3. Friš Jan 94     3000př 9:36,19
4. Šebestíková Nikol 94     100m 12,33
4. Friedl Petr 94     výška 199
- Košař Dominik 94     disk 0

 

MU do 17 let (8.6.2013 Hradec Králové)

1. Šádková Veronika 96     dálka 597
2. Šmířák Vladimír 97     400př 54,64
4. Falharová Pavla 97     400m 57,88
5. Hermanová Kristýna 96     disk 37,27

 

ME v krosu (7.12.2013 Bělehrad) 

46. Zemnaník          
66. Friš          
67. Zenkl