up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Přebory městského obvodu Ostrava-Jih

5. 11. 2021

Atmosféru opravdových atletických závodů zažilo včera 90 žáků z pěti základních škol. Stalo se tak díky Atletickým přeborům městského obvodu Ostrava-Jih. Nejvíce medailí vybojovali sportovci ze ZŠ B. Dvorského v Bělském Lese. Zvítězili v kategorii družstev osmých i devátých tříd.

Žáci základních škol F. Formana, Provaznická, B. Dvorského, Kosmonautů 13 a z Šilheřovic se v atletické hale utkali ve skoku do výšky a dálky, hodu koulí, běhu a štafetě smíšených družstev na 4x 200 metrů, která byla vyvrcholením akce.

„Atletické přebory každoročně pořádáme ve spolupráci s Atletickým klubem SSK Vítkovice. Loni jsme tuto tradici bohužel museli kvůli koronavirové nákaze zrušit a také letos se závody uskutečnily až v náhradním termínu. To však nic neubralo na jejich dramatičnosti ani na výkonech,“ uvedla místostarostka pro oblast školství Dagmar Hrabovská, která vítězům v jednotlivých kategoriích předala medaile a poháry.

Kompletní výsledky najdete ZDE

« zpět «