up

Příměstské tábory, léto 2021 >

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Charitativní běh projektu Pomáháme během

13. 07. 2021

Na Městském stadionu ve Vítkovicích se 12. července uskutečnil charitativní běh projektu POMÁHÁME BĚHEM Vítkovická půlka a pětka. Své síly zde poměřili registrovaní atleti i hobby běžci.

Smyslem akce ovšem nebyly předvedené běžecké výkony, jako sbírka pro pomoc lidem zasažených tornádem na Hodonínsku na konci měsíce června. Zúčastnilo se celkem 42 závodníků a vybralo se 6303 korun. Peníze ze startovného a dalších finančních darů přítomných jsme zaslali na program SOS Morava, který pořádá společnost Člověk v tísni. Program je dlouhodobějšího charakteru a pomáhá nejen majetkovou, ale například i psychologickou pomocí. 

Závody proběhly ve velmi pohodové a milé atmosféře v atraktivním prostředí Městského stadionu, nejpočetnější obsazení měl běh na 5000 m OPEN pro veřejnost a všichni uvítali ochotu rozhodčích, organizátorů a médií (pan Josef Zajíc pro Moravskoslezský deník a Radiožurnál) akci uspořádat.

 

« zpět «