up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Halové šampionáty jsou plánovány do Ostravy

10. 12. 2020

Jakkoliv je aktuální stav na konci roku 2020 pro sport nepříznivý a řada sportovců nemůže ani kvalitně trénovat, je potřeba věřit a doufat, že konkrétně v atletice nemá ještě stále halová sezona odzvoněno. Byla by veliká škoda, kdyby se závody, plánované do moderní vítkovické haly, neuskutečnily.

Je jich celá řada a v kalendáři akcí je Ostrava skloňována ve všech pádech. Tradiční mezinárodní mítink Czech Indoor Gala by se měl konat 3. února, v tomtéž měsíci jsou do Vítkovic naplánovány i dva prestižní domácí šampionáty. Ve dnech 13. a 14. února je to mistrovství republiky juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, o týden později 20. a 21. února pak mistrovství republiky mužů a žen.

Ovšem je tady i řada dalších mítinků a soutěží. Už na konci ledna například mistrovství Moravy a Slezska všech věkových kategorií, v březnu pak atraktivní mistrovství republiky veteránů. A mezi tím řada menších závodů pro žactvo, dorost i dospělé.

Věřme, že Rozpis soutěží pro halovou sezonu nevznikl zbytečně a řada akcí, na které se všichni atleti a atletky tolik těší, se uskuteční.

Foto: ČAS/Adolf Horsinka

« zpět «