up

Příměstské tábory, léto 2020

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

První kolo projektu POMÁHÁME BĚHEM je za námi

16. 04. 2020

Prvního kola projektu POMÁHÁME BĚHEM se zúčastnilo 36 běžců a na pomoc zdravotníkům se vybralo 6250 Kč. Děkujeme všem, kteří přispěli. Závod se odehrál v první polovině dubna v Bělském lese.

Na prvních třech pozicích kategorie mužů se umístili Michal Džubera, Matouš Vrzala a Petr Muras. V kategorii žen zvítězila Sylvie Štiglerová, následovaná Eliškou Surmovou a Hankou Borovou.

Druhé kolo bude otevřenější, neboť si běžci (i ti sváteční) mohou vybrat délku i místo, kde trať poběží. Jedná se o běh na 3 km nebo na 10 km (samozřejmě je možnost zaběhnout si obě trati). Může to být na asfaltu, dráze, v terénu - dle libosti. Jen by mělo být zachováno pozitivní převýšení tratě, tedy ne běh z kopce.

Tato varianta je otevřena pro širší běžeckou veřejnost z celé republiky. Časy budou opět uvedeny v tabulce virtuálního závodu, kde si můžete své výkony porovnat. První tři opět slavnostně vyhlásíme na facebooku závodu. Druhé kolo bude probíhat v termínu od 16. do 30. dubna.

Neváhejte a zúčastněte se!

Veškeré informace jsou na webu virtuálního závodu www.pomahamebehem.webnode.cz

« zpět «