up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Ostrava Cup vozíčkářů se vydařil

15. 10. 2019

Skvělou účast a řadu vynikajících výsledků přinesl letošní ročník závodů vozíčkářů Ostrava Cup 2019. A vidět pochopitelně byli i atleti a atletky klubu Atletika Ostrava ZTP, kteří se v řadě disciplín probojovali na medailové pozice. Včetně těch nejcennějších.

V oštěpu žen zvítězila Miroslava Obrová (klasifikace F56) a další zlato přidala i v hodu diskem. Třetí zlato vybojovala v kategorii dětí Natálka Hlavinková v hodu míčkem. Ve stejné disciplíně vybojoval Štěpán Kaloč stříbro, Zuzana Kostelňáková (F56) byla stříbrná v hodu oštěpem a další medaile měly bronzovou hodnotu. V hodu oštěpem ji vybojovali Antonín Soukup (F54) a Veronika Kabotová (F33), v hodu diskem Vojtěch Konečný (F52) a Zuzana Kostelňáková (F56), ve vrchu koulí Veronika Kabotová (F33) a v hodu kuželkou Jaromír Biluseac (F51). Uznání za skvělé výkony samozřejmě zaslouží všichni účastníci, kterých se na závody sjelo jedenatřicet.

Kompletní výsledky najdete ZDE

 

« zpět «