up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Zítra startuje v Dauhá světový šampionát

26. 09. 2019

Vrchol letošní sezony, kterým je mistrovství světa v katarském Dauhá, startuje už zítra a všechny nové světové šampiony a šampionky budeme znát 6. října. Ve výpravě České republiky tentokrát není žádný člen SSK Vítkovice, to ovšem neznamená, že ostravští fanoušci nebudou českým barvám držet palce.

Právě naopak, vždyť ve výpravě jsou například odchovankyně ostravské atletiky sedmibojařka Kateřina Cachová a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Ta je tabulkově nejvýše postavenou českou atletkou současnosti a patří určitě ke spolufavoritkám oštěpařského závodu.

V české výpravě je ovšem adeptů na medaili hned několik. Před dvěma lety v Londýně se česká výprava vracela se třemi cennými kovy. Letos je reálné toto číslo zopakovat. V Dauhá bude startovat v běhu na 400 m překážek zkušená dvojnásobná mistryně světa Zuzana Hejnová, v oštěpařském sektoru nebudou chybět světová rekordmanka a obhájkyně titulu Barbora Špotáková či medailisté z Londýna Jakub Vajdlech a Petr Frydrych. V závodě koulařů má určitě šanci bojovat o stupně vítězů Tomáš Staněk a věřmě, že překvapí ještě někdo další.

Program a výsledky MS v Dauhá najdete ZDE

 

 

« zpět «