up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Zdeněk Stromšík novým českým rekordmanem na stovce

19. 07. 2018

Vítkovický sprinter Zdeněk Stromšík je novým českým rekordmanem v běhu na 100 metrů. Ozdobil Velkou cenu Tábora výkonem 10,16 a z českého historického maxima Jana Veleby ukrojil sedm setin. Svěřenec trenéra Jaroslava Vlčka tak potvrdil skvělou formu v letošní sezoně.

Po závodě hovořil nejen o rekordním závodě, ale také o plánech na letošní vrchol sezony, kterým bude mistrovství Evropy v Berlíně. "Je to sen. Věřil jsem si na český rekord. Že to ale bude 10,16, to jsem si vůbec nedokázal představit. Takže naprostá spokojenost. Těžko po takovém výkonu říct, jestli to bylo ideální. Myslím, že posledních deset dvacet metrů jsem mohl běžet uvolněněji. Jenže já jsem měl pocit, že se zakřečím a nedoběhnu vůbec. Nakonec to dopadlo dobře, ale ty poslední metry sem asi ještě mohl běžet lépe. Směrem k mistrovství Evropy mi to napovídá, že bych mohl postoupit do semifinále a pokud bych to dokázal ještě vylepšit, mohlo by to být i finále. Ale můj cíl je postup do semifinále," řekl pro server atletika.cz po doběhu.

Veliké gratulace!!!

Kompletní výsledky Velké ceny Tábora najdete ZDE

 

 

 

« zpět «