ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Michal Stanovský osmý na HME neslyšících

26. 03. 2018

Pouze jediného atleta měla česká výprava na halovém mistrovství Evropy neslyšících v Běloruském Gomelu. Byl jím Michal Stanovský z vítkovického klubu. Startoval v běhu na 3000 metrů a ve finále obsadil časem 9:54,47 osmé místo.

Jeho letošní maximum je přitom o téměř půl minuty lepší, což by mu teoreticky stačilo na umístění těsně po stupni vítězů. Závod vyhrál Polák Michal Wojciechowski časem 8:45,77. "Chtěl jsem být lepší, ale jak jsem se trápil od září do konce roku se zdravotními potížemi, jsem rád že po dvou měsících náročného tréninku jsem zaběhl slušně. Teď už se budu připravovat na letní sezonu, kterou bych chtěl zakončil na ME v přespolním běhu v Polsku," komentoval na svém facebookovém profilu vystoupení v Gomeli Michal Stanovský.