Školka

Přípravka

Žactvo

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Vánoční atletický trojboj

22. 12. 2017

Těsně před vánočními svátky si atmosféru atletických závodů vyzkoušely děti ze Základní školy pro sluchově postižené v Ostravě-Porubě. Pod záštitou ředitele školy a předsedy AK Vítkovice se v atletické hale uskutečnil 20. prosince Vánoční atletický trojboj.

Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích. Žáky prvního stupně čekaly skok do dálky z místa, hod Vortexovou raketkou a atletický opičí dráha. Jejich starší kolegové a kolegyně si naopak vyzkoušeli skok vysoký, hod medicinbalem a běh na 200 metrů. Byť byla v hale opravdová soutěžní nálada a nejlepší byli odměněni medailemi, vyhrál každý, kdo se atletického trojboje zúčastnil. Zazávodit si v hale, kde se už za necelé dva měsíce utkají mistři světa i Evropy na mítinku Czech Indoor Gala, to se hned tak někomu nepovede.