up

Přihláška do klubu

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Vlčí smečka na soustředění v Africe

8. 12. 2017

Už od konce listopadu se v univerzitním Potschefstrommu v Jihoafrické republice připravují vítkovičtí atleti a atletky pod vedením trenéra Jaroslava Vlčka. Mezi nimi je například letošní mistr republiky na stovce Zdeněk Stromšík a další členové "Vlčí smečky" Jan Vácha, Kateřina Vávrová, Štěpánka Kolářová a Mária Šimlovičová. Letos se přidal i trenér Martin Michalský s talentovanou jabloneckou atletkou Veronikou Milotovou.

Trenér Jaroslav Vlček se o bezprostřední dojmy a zážitky ze soustředění, které potrvá až do vánoc, dělí s atletickými fanoušky prostřednictvím internetu. Na serveru Atletika s radostí hned po příletu napsal: "Už jsme ve středisku, které v těchto dnech využívá i celá řada českých reprezentantů již potřetí. Na stadionu se potkáváme se Zuzanou Hejnovou, Pavlem Maslákem, Martinem Staškem, Láďou Prášilem a řadou dalších.... Početné zastoupení tu má i slovenská reprezentace. Chybět nemůžou tradičně sestry Veldákovi a také naši nejbližší slovenští přátelé - nejlepší slovenský atlet roku 2016 Ján Volko se svou trenérkou, sympatickou Naďou Juričekovou Bendovou. No a už jsme se setkali i s místní hvězdou nejvyšší extratřídy Caster Semenyoovou, která už deklarovala, že v příštím roce hodlá zaútočit na 3 dekády starý a už hodně vousatý světový rekord na 800 m, který je v držení naší fenomenální atletky Jarmily Kratochvílové."

Více o soustředění tréninkové skupiny Jaroslava Vlčka najdete na www.atletikasradosti.cz

 

 

« zpět «