up

Přihláška do klubu

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Mikulášský dáreček - vstupenka na Zlatou tretru

5. 12. 2017

Nejkvalitnější atletický mítink ve střední Evropě ostravská Zlatá tretra nabízí svým příznivcům mikulášský dáreček. O úterka 5. prosince se začaly prodávat vstupenky na 57. ročník tohoto mítinku v nezměněných cenách prostřednictvím sítě Ticket Art.

Ve středu 13. června 2018 se na stadion dostanete za 1500 a 1000 korun na hlavní tribunu, za 300 nebo 200 korun a ostatní části stadionu. Termín konání je těsně před začátkem fotbalového světového šampionátu a organizátoři mají opět v plánu nabídnout fanouškům nevšední atletický zážitek v podobě vystoupení světové špičky a nejlepších českých atletů a atletek. V programu bude na startu řada světových šampionů z letošního MS v Londýně.

První ohlášenou hvězdnou disciplínou je vrh koulí mužů. Bude tentokrát součástí hlavního programu na novém místě na stadionu a ve velmi zajímavém provedení. Start potvrdil úřadující mistr světa Tom Walsh z Nového Zélandu (rekordman Oceánie výkonem 22,21). Rekord mítinku 21,77 z toku 2007 bude zcela jistě ve stavu ohrožení. Už také proto, že na startu nebude chybět čtvrtý nejlepší koulař londýnského šampionátu a český rekordman Tomáš Staněk, který dvaadvacetimetrovou hranici už dvakrát překonal.

Den před hlavními soutěžemi bude pochopitelně pro všechny milovníky hodu kladivem připraven 12. června vrhačský předprogram. Hvězdy a další disciplíny budou organizátoři představovat postupně až do začátku mítinku. A chybět nebude ani tradiční Čokoládová tretra.

Další informace o mítinku najdete ZDE

 

« zpět «