up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 


«   Květen 2019   »

PoÚtStČtSoNe
 
1

3. kolo krajského přeboru družstev přípravek MSK

3. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek MSK

Májové závody

Přerovský pětiboj, Memoriál Jaroslava Králíka

Májový mítink

Atletický trojboj

2

Pohár rozhlasu – okresní kolo

3

Okresní kolo Poháru rozhlasu – žákyně

4

Běh na 2 míle

5

1. kolo soutěže družstev mládeže

1. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS

Mistrovství ČR v maratónu mužů a žen

6
7

Okresní kolo Poháru rozhlasu – žáci

Okresní kolo poháru rozhlasu

1. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

2. závod chodeckého poháru mládeže

8

23. ročník Běhu ulicemi města

Velká cena Olomouce

Čokoládová tretra – základní kolo

Sokolské metání

Rozchodíme Vyškov

9

Krajské přebory přípravek

10
11

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu

35. ročník Jäklácká hodinovka

10 km chůze pro 2. kolo I.a II. ligy mužů a žen

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

12

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Liga Vysočina přípravek

13

Krajské kolo štafetového poháru

14

Čokoládová tretra – krajské finále

2. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Štafetový pohár – krajské kolo

2. kolo soutěže družstev staršího žactva

1. kolo KP družstev mladšího žactva

15

2.kolo soutěže družstev mladšího žactva

1. kolo KP družstev staršího žactva

16

1.kolo okresní soutěže družstev žactva

2. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

3. závod chodeckého poháru mládeže

2. běh pro zdraví

17

Krajské finále Poháru rozhlasu

18

1 kolo extraligy mužů a žen

1. kolo I.ligy mužů a žen skupina C

1. kolo II.ligy mužů a žen skupina D

1. kolo II.ligy mužů a žen skupina E

19

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva kraje Vysočina

39. ročník Štramberská desítka

20
21

Krajské finále Poháru rozhlasu

1. kolo přípravek

22

Pětka na dráze

23

2. kolo okresní soutěže družstev žactva

Soutěž družstev KLAP

3. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

3. kolo soutěže družstev staršího žactva

24
25

Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek

2. kolo soutěže družstev mládeže

10 km chůze pro 3. kolo I.ligy mužů sk. C a žen

10 km chůze pro 3. kolo I.ligy mužů sk. C a žen

10 km chůze pro 3. kolo I.ligy mužů sk. C a žen

10 km chůze pro 3. kolo I.ligy mužů sk. C a žen

10 km chůze pro 3. kolo I.ligy mužů sk. C a žen

10 km chůze pro 3. kolo I.ligy mužů sk. C a žen

10 km chůze pro 3. kolo II.ligy mužů sk. A,B, D, E a žen

26

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva

27
28

Celostátní finále Štafetového poháru

Memoriál Ludvíka Daňka

29

2. kolo KP družstev staršího žactva

30

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva

2. kolo KP družstev mladšího žactva

4. kolo atletické ligy minipřípravek MSK

31

Mistrovství ČR ve vícebojích